Prodhuesit e personalizuar të jastëkut latex të Tajlandës FromChina

Prodhuesit e personalizuar të jastëkut latex të Tajlandës FromChina

Rayson në Zonën Industriale Rayson, Rruga Huasha, Shishan, Zona e Teknologjisë së Lartë Foshan, Guangdong, Kinë. Produktet kryesore Prodhuesit e personalizuar të jastëkut latex natyral të Tajlandës FromChina


Konsideratat e dizajnit të Rayson mbulojnë aspektet e mëposhtme: ngurtësi statike dhe dinamike, shpejtësi operacionale, kuti ingranazhesh, kontroll manual dhe automatik.


Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI
telefon:
+86-757-85886933
telefon:
+86-15986186013
Dërgoni kërkesën tuaj

Rayson Global Co, Ltd, është një ndërmarrje e përbashkët Sino-SH.B.A., e themeluar në 2007 e cila është e vendosur në Shishan Town, Foshan High-Tec

Që nga themelimi, Rayson synon të ofrojë zgjidhje të jashtëzakonshme dhe mbresëlënëse për klientët tanë. Ne kemi krijuar R tonë & D qendra për hartimin e produkteve dhe zhvillimin e produkteve. Gjatë gjithë procesit, profesionistët tanë të QC do të mbikëqyrin çdo proces për të siguruar cilësinë e produktit. Deri më tani, Rayson ka kaluar certifikimin ndërkombëtar të sistemit të menaxhimit të cilësisë. Të gjitha produktet përfshirë produktin tonë të ri   furnizohen me dizajn inovativ, cilësi të garantuar dhe çmime konkurruese.


Sa duhet të zgjasë dysheku juaj? Çdo dyshek është i ndryshëm. Nëse hidhni natën ose zgjoheni me dhimbje është koha të merrni një dyshek të ri pavarësisht nga mosha e tij. Ne rekomandojmë të kontrolloni etiketën e ligjit dhe të zëvendësoni të paktën çdo tetë vjet. Si mund të marr disa mostra? Pasi të konfirmoni ofertën tonë dhe të na dërgoni koston e mostrës, ne do ta përfundojmë mostrën brenda 15 ~ 20 ditëve. Ju mund t'i kërkoni kompanisë ekspres të marrë mostrën nga kompania jonë ose mund të na dërgoni DHL, FedEx ose UPS të mbledhë numrin e llogarisë, ne mund t'ju dërgojmë shembullin nga llogaria juaj. A mund të më ndihmoni të bëj vetë modelin tonë ose të përdor logo në produkt? Ne mund ta bëjmë dyshekun sipas dizajnit tuaj ose të ofrojmë shërbimin OEM, thjesht duhet që ju të na jepni produktet tuaja të produktit ose fotot e logos.


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.

Dërgoni kërkesën tuaj