Furnizuesi më i mirë i rehatshëm ekonomik ekonomik i madhësisë King King

Furnizuesi më i mirë i rehatshëm ekonomik ekonomik i madhësisë King King

Rayson në Zonën Industriale Rayson, Rruga Huasha, Shishan, Foshan Zona e Teknologjisë së Lartë, Guangdong, Kinë. Produktet kryesore Prodhuesi më i mirë i rehatshëm ekonomik Madhësia King King dyshek.Dyshek i rehatshëm ekonomik ekonomik me madhësi King King Produkti është në kërkesë të lartë midis jetës ose punës së njerëzve. Hasshtë përdorur gjerësisht për banesa, komerciale dhe industriale.Rayson është zhvilluar nën teknologji të përparuar. Isshtë projektuar duke përdorur CAD, të fabrikuar nga teknologjia CNC, dhe kontrollohet nga teknologjia e sensorit. Dyshek i rehatshëm ekonomik ekonomik King SizeFAQ:


1.A jeni kompani tregtare apo fabrikë?


Ne jemi fabrikë, ne jemi te specializuar në prodhim dyshekë, pëlhurë jo të endura dhe burime për më shumë se 10 years.at në të njëjtën kohë, ne kemi ekip profesional të shitjeve për t'u marrë me biznesin ndërkombëtar.2.A mund të më ndihmoni të bëj modelin tonë ose të përdor logon time në produkt?


Ne mund të bëjmë dyshekun sipas modelit tuaj ose të ofrojmë shërbim OEM vetëm që ju duhet të na jepni veprat tuaja artistike ose fotot e logos.3.Cilat metoda pagese pranoni?


LC në shikim / nga TT, 30% Deposi dhe 70% e bilancit është kundër kopjeve të dokumenteve të transportit ditor në 7 ditë pune.Diçka e rëndësishme që duhet të them:


1.Mund të jetë pak më ndryshe nga sa dëshironi në të vërtetë. Në fakt, disa parametra të tillë si modeli, struktura, lartësia dhe madhësia mund të personalizohen.


2.Mund të jeni të hutuar në lidhje me atë që është dysheku i mundshëm më i shitur i pranverës. Epo, falë përvojës 10 vjeçare, do t'ju japim disa këshilla profesionale.


3.Vlera jonë thelbësore është t'ju ndihmojë të krijoni më shumë fitim.


4.Ne jemi të lumtur të ndajmë njohuritë tona me ju, thjesht bisedoni me ne.rreth:


Rayson Global Co, Ltd, është një ndërmarrje e përbashkët Sino-SH.B.A., e themeluar në vitin 2007 e cila është e vendosur në qytetin Shishan, Foshan Zona e Teknologjisë së Lartë, dhe është vendosur pranë ndërmarrjeve të famshme të tilla si Volkswagen, Honda Auto dhe Chimei Innolux. Fabrika është rreth 40 minuta me makinë nga Aeroporti Ndërkombëtar Guangzhou Baiyun dhe Salla e Ekspozitës e Panairit të Kantonit.

NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani
telefon:
+86-757-85886933
telefon:
+86-15986186013
dyshek hoteli
Shtoni një koment
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.