Produkte me shumicë BestQuality nga Kina Jastëk me Kosto të Ulët Fabrika e Jastëkëve të Mbushur me Poliestër

Produkte me shumicë BestQuality nga Kina Jastëk me Kosto të Ulët Fabrika e Jastëkëve të Mbushur me Poliestër

Produktet Bulk Rayson BestQuality nga Kina Jastëk me Kosto të Ulët Fabrika e Jastëkëve të Mbushur me Poliestër, Për më tepër, ofrimi ynë është në kohë dhe mund të plotësojë nevojat e çdo konsumatori.

NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani
telefon:
+86-757-85886933
telefon:
+86-15986186013

FAQ

1. Sa kohë duhet të zgjasë dysheku juaj?
Çdo dyshek është i ndryshëm. Nëse hidhni natën ose zgjoheni me dhimbje është koha të merrni një dyshek të ri pavarësisht nga mosha e tij. Ne rekomandojmë të kontrolloni etiketën e ligjit dhe të zëvendësoni të paktën çdo tetë vjet.
2. Cilat mënyra pagese pranoni?
LC në shikim / nga TT, 30% depozitë dhe 70% bilanc është kundër kopjeve të dokumenteve të transportit, brenda 7 ditëve të punës.
3. Si mund të marr disa mostra
Pasi të konfirmoni ofertën tonë dhe të na dërgoni koston e mostrës, ne do ta përfundojmë mostrën brenda 15 ~ 20 ditëve. Ju mund t'i kërkoni ndërmarrjes ekspres të marrë mostrën nga kompania jonë ose mund të na dërgoni DHL, FedEx ose UPS të mbledhë numrin e llogarisë, ne mund t'ju dërgojmë shembullin nga llogaria juaj.

Përparësitë

1. Klientët që duan të dinë më shumë rreth produktit tonë të ri   ose kompania jonë, thjesht na kontaktoni.
2. Ne ndjekim me përpikëri proceset standarde të kontrollit të cilësisë për të siguruar që produktet tona të përmbushin ose tejkalojnë pritjet e klientëve tanë. Përveç kësaj, ne ofrojmë shërbime pas shitjes për klientët në të gjithë botën.
3. Që kur u krijua, Rayson synon të ofrojë zgjidhje të jashtëzakonshme dhe mbresëlënëse për klientët tanë. Ne kemi krijuar R tonë & D qendra për hartimin e produkteve dhe zhvillimin e produkteve.
4. Ne premtojmë që produktet u dërgohen klientëve të sigurt dhe të shëndoshë. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi të dini më shumë rreth our na telefononi direkt.

Rreth Rayson

Rayson Global Co, Ltd, është një ndërmarrje e përbashkët Sino-SH.B.A., e themeluar në 2007 e cila është e vendosur në Shishan Town, Foshan Zona e Teknologjisë së Lartë dhe është vendosur pranë ndërmarrjeve të famshme si Volkswagen, Honda Auto dhe Chimei Innolux. Fabrika është rreth 40 minuta me makinë nga Aeroporti Ndërkombëtar Guangzhou Baiyun dhe Salla e Ekspozitës së Panairit të Kantonit. Zyra jonë qendrore " JINGXIN " filloi të bënte tela pranverore për prodhimin e brendshëm të dyshekëve në 1989, deri më tani, Rayson nuk është vetëm një fabrikë dyshekësh (15000 copë / muaj), por edhe një nga burimet më të mëdha të dyshekut (60,000 copë / muaj) dhe PP prodhues të rrobave jo të endura (1800 ton / muaj) në Kinë me më shumë se 700 punonjës. Mbi 90% e produkteve tona eksportohen në Evropë, Amerikë, Australi dhe pjesë të tjera të botës. Ne furnizojmë me përbërës të dyshekut Serta, Sealy, Kingkoil, Slumberland dhe markave të tjera të famshme të dyshekëve ndërkombëtarë. Rayson mund të prodhojë dyshek pranverë xhepi, dyshek pranverë bonnell, dyshek pranveror të vazhdueshëm, dyshek shkumë kujtese, dyshek shkumë dhe dyshek latex etj.


Shtoni një koment
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.