Prodhuesit e Jastëkut Poliestër Tajlandë të Cilësisë Premium me Blerje Direkte Profesionale

Prodhuesit e Jastëkut Poliestër Tajlandë të Cilësisë Premium me Blerje Direkte Profesionale

Rayson në Zonën Industriale Rayson, Rruga Huasha, Shishan, Zona e Teknologjisë së Lartë Foshan, Guangdong, China. Produktet kryesore Prodhuesit e jastëkëve poliestër në Tajlandë me cilësi të lartë Premium Direct Buy


NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani
telefon:
+86-757-85886933
telefon:
+86-15986186013

Jona   karakteristikat në.

Rayson Global Co, Ltd, është një ndërmarrje e përbashkët Sino-SH.B.A., e themeluar në 2007 e cila është e vendosur në Shishan Town, Foshan Zone High-Tech, dhe është vendosur pranë ndërmarrjeve të famshme si Volkswagen, Honda Auto dhe Chimei Innolux.


FaktoNe premtojmë se produktet u dërgohen klientëve të sigurt dhe të shëndoshë. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi të dini më shumë rreth our na telefononi direkt. Deri më tani, Rayson ka kaluar certifikimin ndërkombëtar të sistemit të menaxhimit të cilësisë. Të gjitha produktet përfshirë produktin tonë të ri   furnizohen me dizajn inovativ, cilësi të garantuar dhe çmime konkurruese. Me linja të plota prodhimi dhe punonjës me përvojë, Rayson mund të projektojë, zhvillojë, prodhojë dhe testojë në mënyrë të pavarur të gjitha produktet në një mënyrë efikase.


Sa duhet të zgjasë dysheku juaj? Çdo dyshek është i ndryshëm. Nëse hidhni natën ose zgjoheni me dhimbje është koha të merrni një dyshek të ri pavarësisht nga mosha e tij. Ne rekomandojmë të kontrolloni etiketën e ligjit dhe të zëvendësoni të paktën çdo tetë vjet. A mund të më ndihmoni të bëj vetë modelin tonë ose të përdor logon time në produkt? Ne mund ta bëjmë dyshekun sipas dizajnit tuaj ose të ofrojmë shërbimin OEM thjesht duhet që ju të na jepni produktet tuaja të produktit ose fotot e logos. A mund ta vizitoj fabrikën tuaj? Po, mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë në çdo kohë, ne jemi afër aeroportit ndërkombëtar Guangzhou Baiyun, duhet vetëm një orë me makinë dhe ne mund të rregullojmë makinën për t'ju marrë.


Shtoni një koment
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.