Fabrika e jastëkëve të gjumit më të mirë me poliestër me shumicë në Kinë Çmimi-Rayson

Fabrika e jastëkëve të gjumit më të mirë me poliestër me shumicë në Kinë Çmimi-Rayson

Rayson në Zonën Industriale Rayson, Rruga Huasha, Shishan, Zona e Teknologjisë së Lartë Foshan, Guangdong, China. Produktet kryesore Fabrika e jastëkëve të gjumit poliestër me cilësi më të mirë me shumicë të Kinës Çmimi-Rayson


Projektimi i Rayson është përfunduar në mënyrë inovative. Isshtë realizuar nga dizajnerët tanë të njohur të cilët synojnë të përtërijnë dizajne mobiljesh që pasqyrojnë estetikën më të re.


NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani
telefon:
+86-757-85886933
telefon:
+86-15986186013

Rayson Global Co, Ltd, është një ndërmarrje e përbashkët Sino-SH.B.A., e themeluar në 2007 e cila është e vendosur në Shishan Town, Foshan High-Tec

Ne ndjekim me përpikëri proceset standarde të kontrollit të cilësisë për të siguruar që produktet tona të përmbushin ose tejkalojnë pritjet e klientëve tanë. Përveç kësaj, ne ofrojmë shërbime pas shitjes për klientët në të gjithë botën. Për më tepër, ofrimi ynë është në kohë dhe mund të plotësojë nevojat e çdo konsumatori. Pas viteve të zhvillimit, ne kemi krijuar marrëdhënie bashkëpunimi afatgjata me klientët tanë në të gjithë botën. Ju lutemi të jeni të sigurt se ne kemi të drejtë të eksportojmë produktet tona dhe nuk do të ketë asnjë dëm në mallrat e dorëzuara. Ne sinqerisht mirëpresim kërkesën tuaj dhe thirrjen.


Sa duhet të zgjasë dysheku juaj? Çdo dyshek është i ndryshëm. Nëse hidhni natën ose zgjoheni me dhimbje është koha të merrni një dyshek të ri pavarësisht nga mosha e tij. Ne rekomandojmë të kontrolloni etiketën e ligjit dhe të zëvendësoni të paktën çdo tetë vjet. A mund të më ndihmoni të bëj vetë modelin tonë ose të përdor logon time në produkt? Ne mund ta bëjmë dyshekun sipas dizajnit tuaj ose të ofrojmë shërbimin OEM thjesht duhet që ju të na jepni produktet tuaja të produktit ose fotot e logos. A mund ta vizitoj fabrikën tuaj? Po, mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë në çdo kohë, ne jemi afër aeroportit ndërkombëtar Guangzhou Baiyun, duhet vetëm një orë me makinë dhe ne mund të rregullojmë makinën për t'ju marrë.


Shtoni një koment
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.