Prodhuesit e jastëkut reklamues të madhësisë së personalizuar të shitjes më të mirë

Prodhuesit e jastëkut reklamues të madhësisë së personalizuar të shitjes më të mirë

Rayson në Zonën Industriale Rayson, Rruga Huasha, Shishan, Zona e Teknologjisë së Lartë Foshan, Guangdong, China. Produktet kryesore Prodhuesit e jastëkut Reklamim Madhësia e Përshtatur Profesionale Memorje


NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani
telefon:
+86-757-85886933
telefon:
+86-15986186013

Prodhuesi i dyshekut pranveror Rayson ka krijuar dhe përmirësuar një sistem të sigurimit të cilësisë që vendos treguesit e performancës së produktit në ballë të industrisë.

Rayson Global Co, Ltd, është një ndërmarrje e përbashkët Sino-SH.B.A., e themeluar në vitin 2007 e cila ndodhet në Shishan Town, Foshan High-Tec


Klientët që duan të dinë më shumë rreth produktit tonë të ri   ose kompania jonë, thjesht na kontaktoni. Gjatë gjithë procesit, profesionistët tanë të QC do të mbikëqyrin çdo proces për të siguruar cilësinë e produktit. Deri më tani, Rayson ka kaluar certifikimin ndërkombëtar të sistemit të menaxhimit të cilësisë. Të gjitha produktet përfshirë produktin tonë të ri   furnizohen me dizajn inovativ, cilësi të garantuar dhe çmime konkurruese.

A mund të më ndihmoni të bëj vetë modelin tonë ose të përdor logon time në produkt? Ne mund ta bëjmë dyshekun sipas modelit tuaj ose të ofrojmë shërbimin OEM, thjesht ju duhet që të na jepni produktet tuaja të artit ose fotot e logos. Si të shpaketoni një dyshek të mbështjellë? 1. Vendosni kartonin në një sipërfaqe të sheshtë në dhomën tuaj të gjumit, tërhiqni me kujdes dyshekun dhe vendoseni mbi shtratin tuaj.  2.Priteni me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos prisni plastikën keq ose dyshekun, mos padisni një thikë.   3. Hapni dyshekun e mbyllur me vakum në shtratin tuaj   4. Pritini me kujdes qesen plastike përgjatë orës, ndërsa dysheku menjëherë fillon të dekompresohet, Hiqeni qesen plastike.   5. Lejoni 24 orë që dysheku juaj i ri të zgjerohet plotësisht. A mund ta vizitoj fabrikën tuaj? Po, mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë në çdo kohë, ne jemi afër aeroportit ndërkombëtar Guangzhou Baiyun, duhet vetëm një orë me makinë dhe ne mund të rregullojmë makinën për t'ju marrë.


Shtoni një koment
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.