Dyshekët më të mirë të dysheve me përdorim të vazhdueshëm të dyshekut pranveror FactoryPrice-Rayson

Dyshekët më të mirë të dysheve me përdorim të vazhdueshëm të dyshekut pranveror FactoryPrice-Rayson

Rayson në Zonën Industriale Rayson, Rruga Huasha, Shishan, Zona e Teknologjisë së Lartë Foshan, Guangdong, Kinë. Produktet kryesore Dyshekët më të mirë të përdorimit të dysheve të vazhdueshme të pranverës FactoryPrice-Rayson


Ky produkt nuk është vetëm sendi që duhet vendosur në një hapësirë, por në të vërtetë plotëson një hapësirë. - tha një nga klientët tanë.


NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani
telefon:
+86-757-85886933
telefon:
+86-15986186013


Vendi i origjinës:   Guangdong, Kinë (kontinent)
Marka:   Rayson, OEM
Vendosmëria:   I butë / mesatar / i fortë
Termi tregtar:   EXW, FOB, CIF, derë më derë
Lloji i kompanisë:   Fabrika, Prodhimi
Pëlhurë:   pëlhurë e thurur
Aplikacion:   Shtëpi, hotel, apartament
Kushtet e pagesës:   TT / LC, 30% DEPOZITAT P TOR T PAGUAR PARA PRODHIMIT, 70% BILANC KUND THER kopjimeve të dokumenteve të transportit brenda 7 ditëve të punësRayson Global Co, Ltd, është një ndërmarrje e përbashkët Sino-SH.B.A., e themeluar në 2007 e cila ndodhet në Shishan Town, Foshan High-Tec

Ne ndjekim me përpikëri proceset standarde të kontrollit të cilësisë për të siguruar që produktet tona të përmbushin ose tejkalojnë pritjet e klientëve tanë. Përveç kësaj, ne ofrojmë shërbime pas shitjes për klientët në të gjithë botën. Pas viteve të zhvillimit, ne kemi krijuar marrëdhënie bashkëpunimi afatgjata me klientët tanë në të gjithë botën. Ju lutemi sigurohuni që ne kemi të drejtë të eksportojmë produktet tona dhe nuk do të ketë asnjë dëm në mallrat e dorëzuara. Ne mirëpresim sinqerisht kërkesën tuaj dhe thirrje. Me linja të plota prodhimi dhe punonjës me përvojë, Rayson mund të projektojë, zhvillojë, prodhojë dhe testojë në mënyrë të pavarur të gjitha produktet në një mënyrë efikase.


Sa duhet të zgjasë dysheku juaj? Çdo dyshek është i ndryshëm. Nëse hidhni natën ose zgjoheni me dhimbje është koha të merrni një dyshek të ri pavarësisht nga mosha e tij. Ne rekomandojmë të kontrolloni etiketën e ligjit dhe të zëvendësoni të paktën çdo tetë vjet. Cilat mënyra pagese pranoni? LC në shikim / nga TT, 30% depozitë dhe 70% bilanc është kundër kopjeve të dokumenteve të transportit me 7 ditë pune. Si të shpaketoni një dyshek të mbështjellë? 1. Vendosni kartonin në një sipërfaqe të sheshtë në dhomën tuaj të gjumit, tërhiqni me kujdes dyshekun dhe vendoseni mbi shtratin tuaj.   2. Pritini me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos prisni plastikën keq ose dyshekun, mos padisni një thikë.   3. Hapni dyshekun e mbyllur me vakum në shtratin tuaj   4. Pritini me kujdes qesen plastike përgjatë orës, ndërsa dysheku menjëherë fillon të dekompresohet, Hiqeni qesen plastike.   5. Lejoni 24 orë që dysheku juaj i ri të zgjerohet plotësisht.


Paketimi

1. Banesë e kompresuar me paletë druri

  

2. Mbështilleni me karton ose letër kraft

  
Shtoni një koment
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.