Rastet

Kinë Bonnell Pranvera Manufacturers-Rayson
Kinë Bonnell Pranvera Manufacturers-Rayson
Emri i markës: Rayson ose OEMFuqia: Soft / Mesatare / HardMadhësia: i vetëm, binjak, i plotë, mbretëreshë, mbret dhe i përshtaturPranvera: Pranvera PocketPëlhurë: pëlhurë thurur / pëlhurë jacquad / pëlhurë tricot | Të tjerëtLartësia: 15cm ose customizedStili: i ngushtë i lartëAplikimi: Hotel / Home / Apartament / ShkollaMOQ: 1Modeli: RSB-C-15Koha e dorëzimit: mostër 10 ditë, urdhër në masë 25-30 ditëPagesa: T / T, L / C, Western Union, PayPal
Kujdesi Single King Spine Për dyshekun e adoleshencës
Kujdesi Single King Spine Për dyshekun e adoleshencës
RSP-TP265 është modeli Model për adoleshentin varet nga kërkesa e trupit të tyre. Spirale xhepi Rayson Independent mund të mbështesë shtyllën kurrizore individualisht dhe të ndjekë ndryshimin e trupit të fëmijëve gjatë rritjes së tyre.