Rayson | mirë xhepi pranverë dyshek

Rayson | mirë xhepi pranverë dyshek

 • Model:

 • RSP-ML4

 • Style:

 • Pillow Top

 • MOQ:

 • 50pcs

 • Size:

 • Single, Mbreti i vetëm, i plotë, Mbretëresha, Mbreti

 • Pranvera:

 • Pocket Spring

 • garanci Spring:

 • 15 vjet përdorim normal

 • Aftësia Furnizimi:

 • 15.000 copë në muaj

 • Certifikimi:

 • ISPA, SGS, CRF1633, BS7177

 • Paketimi:

 • Flat ngjeshur + paletë / petëzuara up kuti kartoni / qese

 • Një kusht i shpërndarjes:

 • 15 ditë pune për të bërë mostër, 30 ditë pune për prodhimin në masë


Dërgoni kërkesë tani

detajet e produktit

Duke u bazuar në teknologji të përparuar, aftësi të shkëlqyera të prodhimit, dhe shërbim të përkryer, Rayson merr rolin udhëheqës në industrinë e tani dhe përhapet Rayson tonë në të gjithë botën. Së bashku me produktet tona, shërbimet tona janë furnizuar edhe të jetë e nivelit më të lartë. mirë xhepi pranverë dyshek Sot, Rayson renditet e lartë si një furnizues profesional dhe me përvojë në industrinë. Ne mund të projektimin, zhvillimin, prodhimin, dhe të shesë seri të ndryshme të produkteve në vetën tonë kombinuar përpjekjet dhe diturisë të të gjithë stafit tonë. Gjithashtu, ne jemi përgjegjës për të ofruar një gamë të gjerë shërbimesh për klientët, duke përfshirë mbështetje teknike dhe të shpejtë Q & A shërbimeve. Ju mund të zbuloni më shumë rreth të ri dyshek tonë pranverë produkt xhep më të mirë dhe kompaninë tonë duke kontaktuar drejtpërdrejt njerëzit us.When po salcë këtë produkt, ata nuk duhet të shqetësohen për reaksionet alergjike. Ajo është e mjaftueshme e butë dhe nuk do të irritojë lëkurën.

Dërgoni kërkesën tuaj
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
हिन्दी
italiano
日本語
한국어
Português
русский
繁體中文
简体中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj