Prodhuesi i dyshekut me madhësi të plotë Rayson

Prodhuesi i dyshekut me madhësi të plotë Rayson

Rayson në Rayson Zona Industriale, Huasha Road, Shishan, Foshan High-Tech Zona, Guangdong, Kinë. Produktet kryesore Best 10inch White Memory Foam Furnizuesi dyshek


Ky produkt është shumë anti-bakterial. Materialet e saj që paraqesin pronën e lagështirës në mënyrë efektive mund të ndihmojnë në parandalimin e rritjes së mikrobeve që shkaktojnë erë në këmbë.


Rayson Global Co, Ltd, është një sipërmarrje e përbashkët Sino-SHBA, e themeluar në vitin 2007 e cila është e vendosur në Shishan qytetit, Foshan High-tech zone, dhe është vendosur pranë ndërmarrjeve të famshme të tilla si v

Deri më tani, Rayson ka kaluar certifikimin ndërkombëtar të sistemit të menaxhimit të cilësisë. Të gjitha produktet duke përfshirë produktin tonë të ri janë furnizuar me dizajn inovativ, cilësi të garantuar dhe çmime konkuruese. Pas viteve të zhvillimit, ne kemi krijuar marrëdhënie bashkëpunimi afatgjatë me klientët tanë në të gjithë botën. Ju lutemi të jeni të sigurt se ne kemi të drejtën për të eksportuar produktet tona dhe nuk do të ketë dëm të ndodhur në mallrat e dorëzuara. Ne sinqerisht mirëpresim kërkesën tuaj dhe telefononi. Me linjat e plota të prodhimit dhe punonjësit me përvojë, Rayson mund të projektojë në mënyrë të pavarur, të zhvillojë, prodhojë dhe të provojë të gjitha produktet në një mënyrë efikase. Gjatë gjithë procesit, profesionistët tanë të QC do të mbikëqyrin çdo proces për të siguruar cilësinë e produktit. Për më tepër, shpërndarja jonë është në kohë dhe mund të plotësojë nevojat e çdo klienti. Ne premtojmë se produktet u dërgohen klientëve të sigurt dhe të shëndoshë. Nëse keni ndonjë pyetje apo doni të dini më shumë për tonë, na telefononi direkt. Që nga themelimi, Rayson synon të ofrojë zgjidhje të pazgjidhura dhe mbresëlënëse për klientët tanë. Ne kemi krijuar r tonë&D Qendra për Dizajnin e Produkteve dhe Zhvillimin e Produkteve. Ne ndjekim rreptësisht proceset standarde të kontrollit të cilësisë për të siguruar që produktet tona të përmbushin ose tejkalojnë pritjet e klientëve tanë. Përveç kësaj, ne ofrojmë shërbime pas shitjes për klientët në të gjithë botën. Konsumatorët që duan të dinë më shumë për produktin tonë të ri ose kompaninë tonë, vetëm na kontaktoni.


Çfarë metodash të pagesës pranoni? LC në shikim / nga tt, 30% depozitë dhe 70% bilanc është kundër kopjeve të dokumenteve të anijeve witinin 7 ditë pune. Si të shpaketoj një dyshek të mbështjellë? 1.Place kartoni në një sipërfaqe të sheshtë në dhomën tuaj të gjumit, me kujdes tërheq dyshekun dhe vendosni në shtratin tuaj. 2. Shtypni çantën e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos e prerë plastike brenda ose dyshek, mos padijeni një thikë. 3. Roll nga dyshekët vakum-vulosur në shtratin tuaj 4. Shtypni qese plastike përgjatë shikimit si dyshek në çast fillon të dekompresojë, hiqni qesen plastike. 5.All 24 orë për dyshekun tuaj të ri për të zgjeruar plotësisht. Unë vizitoj fabrikën tuaj? Po, mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë në çdo kohë, ne jemi pranë Aeroportit Ndërkombëtar të Guangzhou Baiyun, ajo vetëm të marrë një orë me makinë, dhe ne mund të organizojmë makinë për të marr ju.

Dërgoni kërkesë tani

detajet e produktit

Pas viteve të zhvillimit të ngurtë dhe të shpejtë, Rayson është rritur në një nga ndërmarrjet më profesionale dhe me influencë në Kinë. Dyshek i pranverës me madhësi të plotë Nëse jeni të interesuar në dyshekun tonë të ri të pranverës me madhësi të plotë dhe të tjerët, ju mirëpresim të na kontaktoni. Rayson kalon nëpër proceset e prodhimit të plotë. Ato përfshijnë hulumtimin e trendit të tregut të veshjeve, dizajnimin e ndërtimit, marrjen e mostrave, prerjen e modelit, qepjen dhe vlerësimin e mjeshtërisë.

Dërgoni kërkesën tuaj
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français हिन्दी हिन्दी italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 简体中文 简体中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj