Најдобра снабдувач со латекс перниче со корица

Најдобра снабдувач со латекс перниче со корица

Рејсон во индустриската зона Рејсон, патот Хуаша, Шишан, високо-технолошката зона Фошан, Гуангдонг, Кина. Главни производи Добавувач на најдобра латекс перница со навлака


Функционалноста на производот е значително подобрена со нашиот силен Р.
& Д тим.


Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Телефонски:
+86-757-85886933
Е-пошта:
info@raysonchina.com
Телефон:
+86-15986186013

Рејсон Глобал копродукции, Ltd е кинеско-американско заедничко вложување, основано во 2007 година, кое се наоѓа во градот Шишан, висока технологија во Фошан

Ние строго ги следиме стандардните процеси за контрола на квалитетот за да обезбедиме нашите производи да ги исполнат или да ги надминат очекувањата на нашите клиенти. Покрај тоа, ние обезбедуваме пост-продажни услуги за клиенти низ целиот свет. Досега, Рејсон го помина меѓународниот сертификат за систем за управување со квалитет. Сите производи вклучувајќи го и нашиот нов производ   се испорачуваат со иновативен дизајн, гарантиран квалитет и конкурентни цени. По долгогодишен развој, воспоставивме долгорочна соработка со наши клиенти низ целиот свет. Ве молиме, бидете сигурни дека имаме право да ги извезуваме нашите производи и нема да има никаква штета на испорачаната стока. Искрено го поздравуваме вашето барање и повик.


Како можам да добијам некои примероци? Откако ќе ја потврдите нашата понуда и ќе ни ги испратите примероците, ќе го завршиме примерокот во рок од 15 ~ 20 дена. Можете да побарате од експресната компанија да го земе примерокот од нашата компанија или можете да ни испратите DHL, FedEx или UPS да соберат број на сметка, можеме да ви го испратиме примерокот по ваша сметка. Може ли да ми помогнете да направам сопствен дизајн или да го користам мојот лого на производот? Ние можеме да го направиме душекот според вашиот дизајн или да обезбедиме услуга за OEM, само треба да ни ги дадете вашите уметнички дела или лого фотографии за производот. Како да го отпакувате завитканиот душек? 1. Ставете го картонот на рамна површина во вашата спална соба, внимателно извлечете го душекот и ставете го на вашиот кревет.   2. Внимателно исечете ја надворешната торба со ножици, внимавајте да не ја исечете пластиката лошо внатре или душекот, не тужете нож.   3. Раширете го вакуум-запечатениот душек на вашиот кревет   4. Внимателно исечете ја пластичната кеса заедно со часовникот, додека душекот веднаш започнува да се декомпресира, Извадете ја пластичната кеса.   5.Оставете 24 часа вашиот нов душек целосно да се прошири.


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.