Најдобра удобна понуда на хотелски душек за хотел со големина на крал

Најдобра удобна понуда на хотелски душек за хотел со големина на крал

Рајсон во индустриската зона Рајсон, патот Хуаша, Шишан, Фошан високо-технолошка зона, Гуангдонг, Кина. Главни производи Добавувач за удобност на економски димензии на кралот со големина на крал.Удобен економски душек за хотелски димензии Кинг Производот е во голема побарувачка кај животот или работата на луѓето. Широко се користи за станбени, комерцијални и индустриски.Рајсон е развиен под напредни технологии. Тој е дизајниран со употреба на CAD, фабрикуван од CNC технологија и контролиран од сензори технологија. Удобен економски душек со големина на кралотЧПП:


1. Дали сте трговско друштво или фабрика?


Ние сме фабрика, ние сме специјализирани во производство душеци, неткаена ткаенина и извори за повеќе од 10 years.at истовремено, имаме професионален тим за продажба да се справиме со меѓунационален бизнис.2.Можете ли да ми помогнете да направам свој дизајн или да го користите моето лого на производот?


Душекот можеме да го направиме според вашиот дизајн или да обезбедиме OEM услуга само што треба да ни ги дадете вашите производи за уметнички дела или фотографии со лого.3. Кои начини на плаќање прифаќате?


LC на повидок / од ТТ, 30% Депози и 70% биланс е против копиите на испраќање документи witinin 7 работни дена.Нешто важно што треба да кажам:


1.Можеби е малку поразлично од она што всушност го сакате. Всушност, некои параметар како што се шема, структура, висина и големина можат да се прилагодат.


2.Може да бидете збунети околу тоа што е потенцијалниот најпродаван пролетен душек. Па, благодарение на 10-годишното искуство, ние ќе ви дадеме неколку професионални совети.


3. Нашата основна вредност е да ви помогнеме да создадете поголем профит.


4.Се радуваме да го споделиме нашето знаење со вас, само разговарајте со нас.За:


Rayson Global копродукции, Ltd е сино-американско заедничко вложување, основано во 2007 година, кое се наоѓа во град Шишан, високо-технолошка зона на Фошан, а се наоѓа во близина на познатите претпријатија, како што се Фолксваген, Хонда Авто и Chimei Innolux. Фабриката е околу 40 минути со автомобил од меѓународниот аеродром Гуангжу Бајјун и салонот за изложби на кантонот.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Телефонски:
+86-757-85886933
Е-пошта:
info@raysonchina.com
Телефон:
+86-15986186013
душек од хотел
Додај коментар
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.