Мебел за домови Производи за постелнина Мемориска пена 5 зони Пролетни душеци Колхони Мателас

Мебел за домови Производи за постелнина Мемориска пена 5 зони Пролетни душеци Колхони Мателас

 • Модел:

 • RSP-ML4

 • Стил:

 • Врв за перница

 • MOQ:

 • 50 парчиња

 • Големина:

 • Сингл, крал сингл, целосен, кралица, крал

 • Пролет:

 • Pебна пролет

 • Пролетна гаранција:

 • 15 години нормална употреба

 • Способност за снабдување:

 • 15,000 парчиња месечно

 • Сертификација:

 • ISPA, SGS, CRF1633, BS7177

 • Пакување:

 • Рамен компресиран + палета / Наполнет картон / кеса

 • Рок на испорака:

 • 15 работни дена за правење примерок, 30 работни дена за масовно производство


Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Мемори пена 5 зони Пролетни душеци се изработени од џебна пружина, со пена со висока густина од 5 зони.


Луксузен, елегантен, модерен дизајн.


Секоја големина и модел може да се прилагоди.


 

1. ПОДДРШЕТЕ ГО СВОЈОТ рбет

Ние воведуваме врвен природен латекс како комфор. Динамично одговара на вашето тело. Поддржува природно порамнување на 'рбетот.


2. СОСТАВЕНО КОЛО

Централното јадро е слоено со мемориска пена со висока густина, ладна и тивка. Мемориска пена при набудување на температурата на телото, постепено станува мека, додека го апсорбира притисокот на телото за да го прилагоди телото во најудобна положба.


3. ОЛНИТЕМЕН ОДБОР НА ПРИТИСОК

Ние користиме пена со висока густина како основа за цврстина и еластичност. Тоа е клучен фактор да се комбинира со крајно ослободување од притисок и ненадминлива удобност.


4. НЕЗУГОВАЕ НА НУЛА ПАРТНЕР

Една просечна личност ги менува положбите на спиење.


5. ВЕIEЕТЕ БОЛКАТА НА ТЕЛОТО

Душекот Rayson го поддржува совршениот тврд душек, кој во голема мера ја ублажува болката во вашето тело.


6.15 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА ЗА ПРОЛЕТ

Пролетен душек Рејсон, изработен од рафинирана пролет, 15 години гаранција за животниот век на пролетта.


Име на бренд

Рејсон или ОЕМ

Цврстина

Мека / средна / тврда

Големина

Сингл, близнак, целосна, кралица, крал и прилагодено

Пролет

Pебна пролет

Ткаенина

Плетена ткаенина / ткаенина од quакад / ткаенина од трико | Другите

Висина

30 см или прилагодено

Стил:

Врв за перница

Апликација:

Хотел / дом / стан / училиште / гостин

MOQ:

50 парчиња

Модел:

  RSP-ML4

Време на испорака:

Примерок 15 дена, масовна нарачка 25-30 дена

Плаќање:

T / T, L / C, Western Union, Paypal

 

 

   

Структура


  RSP-ML4   (Врв за перница, висина од 30 см)


Плетена ткаенина, луксузна и пријатна

1000 # полиестер
Мемориска пена со висока густина од 2 см
2 см цврста пена
Неткаен материјал
Пена со висока густина од 3 см
2 см Мека пена
Неткаен материјал

Подлога

22 см 5 зони џебна пружина со рамка

Подлога

неткаен материјал
Мека пена од 1 см

плетена ткаенина, луксузна и пријатна

 

Хотелска пролет м привлечност Димензии

Големина по избор  

Со инч  

Со центиметар  

Оптоварување / 40 HQ (парчиња)

Сингл (близнак)  

39 * 75  

99 * 191 година  

660 година

Сингл XL (близнак XL)

39 * 80  

99 * 203

660 година

Двоен (целосен)

54 * 75  

137 * 191 година

480 година

Двоен XL (полн XL)

54 * 80  

137 * 203

  480 година

Кралицата  

60 * 80

153 * 203 година

420

Супер кралица

60 * 84  

153 * 213

420

Кинг

76 * 80  

193 * 203 година

300

Супер крал

72 * 84

183 * 213

360

Големината може да се прилагоди!

 

Нешто важно треба да кажам:

1. Можеби е малку поразлично од она што всушност го сакате. Всушност, може да се прилагоди некој параметар, како што се моделот, структурата, висината и големината.

2. Можеби сте збунети за тоа кој е потенцијалниот најдобро продаван пролетен душек. Па, благодарение на 10-годишното искуство, ќе ви дадеме неколку професионални совети.

3. Нашата основна вредност е да ви помогнеме да создадете поголем профит.

4. Драго ни е да го споделиме нашето знаење со вас, само разговарајте со нас.

 

              
дел 1
Напредна плетена ткаенина
Ткаенина од Рејсон, модерен дизајн на крива, особено за облечена ткаенина, дише, еко-пријателски и издржлив Користете ја средната ткаенина во темна боја, лесно може да се разликува душек од 3 зони, тој одговара со овој душек.
              
дел 2
Врвен дизајн на перницата
Топ дизајн на перница за душеци, тој се разликува од нормалниот тесен врв и европскиот врв. Тоа ги тера луѓето да изгледаат многу раскошни, елегантни закривени агли, луксузни и модерни.
              
дел.3
Исклучителна странична ткаенина 3Д дизајн
Тродимензионалното опкружување е убаво зашиено, линиите се уредни и нежни, а страничните ткаенини се меки и дишат.

 


Е-пошта:
Телефонски:
+86-757-85886933
Телефон:
+86-15986186013
Додај коментар
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English English Arabic Arabic German German Spanish Spanish French French Hindi Hindi Italian Italian Japanese Japanese Korean Korean Portuguese Portuguese Russian Russian Chinese (Traditional) Chinese (Traditional) Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Afrikaans Afrikaans Amharic Amharic Azerbaijani Azerbaijani Belarusian Belarusian Bulgarian Bulgarian Bengali Bengali Bosnian Bosnian Catalan Catalan Cebuano Cebuano Corsican Corsican Czech Czech Welsh Welsh Danish Danish Greek Greek Esperanto Esperanto Estonian Estonian Basque Basque Persian Persian Finnish Finnish Frisian Frisian Irish Irish Scots Gaelic Scots Gaelic Galician Galician Gujarati Gujarati Hausa Hausa Hawaiian Hawaiian Hmong Hmong Croatian Croatian Haitian Creole Haitian Creole Hungarian Hungarian Armenian Armenian Indonesian Indonesian Igbo Igbo Icelandic Icelandic Hebrew Hebrew Javanese Javanese Georgian Georgian Kazakh Kazakh Khmer Khmer Kannada Kannada Kurdish (Kurmanji) Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Kyrgyz Latin Latin Luxembourgish Luxembourgish Lao Lao Lithuanian Lithuanian Latvian Latvian Malagasy Malagasy Maori Maori Macedonian Macedonian Malayalam Malayalam Mongolian Mongolian Marathi Marathi Malay Malay Maltese Maltese Myanmar (Burmese) Myanmar (Burmese) Nepali Nepali Dutch Dutch Norwegian Norwegian Chichewa Chichewa Punjabi Punjabi Polish Polish Pashto Pashto Romanian Romanian Sindhi Sindhi Sinhala Sinhala Slovak Slovak Slovenian Slovenian Samoan Samoan Shona Shona Somali Somali Albanian Albanian Serbian Serbian Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese Swedish Swedish Swahili Swahili Tamil Tamil Telugu Telugu Tajik Tajik Thai Thai Filipino Filipino Turkish Turkish Ukrainian Ukrainian Urdu Urdu Uzbek Uzbek Vietnamese Vietnamese Xhosa Xhosa Yiddish Yiddish Yoruba Yoruba Zulu Zulu
Тековен јазик:Macedonian