Најдобра стока од Кина Добавувач на перници од полиестирен полистирен

Најдобра стока од Кина Добавувач на перници од полиестирен полистирен

Рејсон во индустриската зона Рејсон, патот Хуаша, Шишан, високо-технолошката зона Фошан, Гуангдонг, Кина. Главни производи Најдобра стока од Кина Добавувач на перничиња полиестирен полистирен Добра цена


Производителот на пролетта душеци Рејсон строго го следи меѓународниот систем за сертификација на квалитет ISO9001 за управување и контрола на производствениот процес


2020/12/10
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Е-пошта:
info@raysonchina.com
Телефонски:
+86-757-85886933
Телефон:
+86-15986186013

Rayson Global Co., Ltd е кинеско-американско заедничко вложување, основано во 2007 година, кое се наоѓа во градот Шишан, високо-технолошката зона Фошан, и се наоѓа во близина на познатите претпријатија како Фолксваген, Хонда Ауто и Chimei Innolux. Факто


Ние строго ги следиме стандардните процеси за контрола на квалитетот за да обезбедиме нашите производи да ги исполнат или да ги надминат очекувањата на нашите клиенти. Покрај тоа, ние обезбедуваме пост-продажни услуги за клиенти низ целиот свет. Откако е основана, Рејсон има за цел да обезбеди извонредни и импресивни решенија за нашите клиенти. Воспоставивме сопствен Р. & Д центар за дизајн на производи и развој на производи. Досега, Рејсон го помина меѓународниот сертификат за систем за управување со квалитет. Сите производи вклучувајќи го и нашиот нов производ   се испорачуваат со иновативен дизајн, гарантиран квалитет и конкурентни цени.


Како можам да добијам некои примероци? Откако ќе ја потврдите нашата понуда и ни ги испратите трошоците за примерокот, ние ќе го завршиме примерокот во рок од 15 ~ 20 дена. Можете да побарате од експресната компанија да го земе примерокот од нашата компанија или можете да ни испратите DHL, FedEx или UPS да соберат број на сметка, можеме да ви го испратиме примерокот по ваша сметка. Може ли да ми помогнете да направам сопствен дизајн или да го користам мојот лого на производот? Ние можеме да го направиме душекот според вашиот дизајн или да обезбедиме OEM услуга, само треба да ни ги дадете вашите уметнички дела или лого фотографии за производот. Може ли да ја посетам вашата фабрика? Да, добредојде да ја посетите нашата фабрика во кое било време, ние сме близу меѓународниот аеродром во Гуангжу Бајјун, потребно е само еден час со автомобил и можеме да организираме автомобил за да ве собереме.


Снабдувач на перници
Додај коментар
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.