Производители на рекламна перница за мемориска пена со прилагодена големина во продажба

Производители на рекламна перница за мемориска пена со прилагодена големина во продажба

Рејсон во индустриската зона Рејсон, патот Хуаша, Шишан, високо-технолошката зона Фошан, Гуангдонг, Кина. Главни производи Производители на најдобра продажба на пена за меморија за рекламирање на перници за рекламирање


КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Телефон:
+86-757-85886933
Е-пошта:
info@raysonchina.com
Телефонски:
+86-15986186013

Производителот на пролетта душек Рејсон воспостави и подобри систем за обезбедување квалитет што ги поставува индикаторите за перформанси на производот во првите редови на индустријата.

Рејсон Глобал копродукции, Ltd е сино-американско заедничко вложување, основано во 2007 година, кое се наоѓа во градот Шишан, Хај-тек на Фошан


Клиенти кои сакаат да дознаат повеќе за нашиот нов производ   или нашата компанија, само контактирајте не. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Досега, Рејсон го помина меѓународниот сертификат за систем за управување со квалитет. Сите производи вклучувајќи го и нашиот нов производ   се испорачуваат со иновативен дизајн, гарантиран квалитет и конкурентни цени.

Може ли да ми помогнете да направам сопствен дизајн или да го користам моето лого на производот? Ние можеме да го направиме душекот според вашиот дизајн или да обезбедиме услуга за OEM, само треба да ни ги дадете вашите уметнички дела или лого фотографии за производот. Како да го отпакувате завитканиот душек? 1. Ставете го картонот на рамна површина во вашата спална соба, внимателно извлечете го душекот и ставете го на вашиот кревет.  2. Внимателно исечете ја надворешната торба со ножици, внимавајте да не ја исечете пластиката лошо внатре или душекот, не тужете нож.   3. Раширете го вакуум-запечатениот душек на вашиот кревет   4. Внимателно исечете ја пластичната кеса заедно со часовникот додека душекот веднаш започнува да се декомпресира, Отстранете ја најлонската кеса.   5.Дозволете 24 часа вашиот нов душек целосно да се прошири. Може ли да ја посетам вашата фабрика? Да, добредојде да ја посетите нашата фабрика во кое било време, ние сме близу меѓународниот аеродром во Гуангжу Бајјун, потребно е само еден час со автомобил и можеме да организираме автомобил за да ве собереме.


Додај коментар
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.