Продажба на големо на перница од бамбус мемориска пена со добра цена-Рејсон

Продажба на големо на перница од бамбус мемориска пена со добра цена-Рејсон

Рејсон во индустриската зона Рејсон, патот Хуаша, Шишан, високо-технолошката зона Фошан, Гуангдонг, Кина. Главни производи Продажба на големо на перница од бамбус мемориска пена со добра цена-Рејсон


Напредната опрема за тестирање и совршениот систем за обезбедување квалитет обезбедуваат високи перформанси.2020/12/09
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Е-пошта:
info@raysonchina.com
Телефонски:
+86-757-85886933
Телефон:
+86-15986186013

Rayson Global Co., Ltd е кинеско-американско заедничко вложување, основано во 2007 година, кое се наоѓа во градот Шишан, високо-технолошката зона Фошан, и се наоѓа во близина на познатите претпријатија како Фолксваген, Хонда Ауто и Chimei Innolux. Факто


   Пополнувач   Мемориска пена
    Материјал    100%   Полиестер
   Боја    Бело
   Големина   70 * 38 * 11см / прилагодено
   MOQ    50 парчиња
    Пример   На повеќе 2 парчиња


Ние строго ги следиме стандардните процеси за контрола на квалитетот за да обезбедиме нашите производи да ги исполнат или да ги надминат очекувањата на нашите клиенти. Покрај тоа, ние обезбедуваме пост-продажни услуги за клиенти низ целиот свет. Досега, Рејсон го помина меѓународниот сертификат за систем за управување со квалитет. Сите производи вклучувајќи го и нашиот нов производ   се испорачуваат со иновативен дизајн, гарантиран квалитет и конкурентни цени. Со целосни производни линии и искусни вработени, Рејсон може самостојно да дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин.


Колку треба да трае вашиот душек? Секој душек е различен. Ако фрлате ноќе или се будите со болка, време е да набавите нов душек без оглед на неговата возраст. Препорачуваме да ја проверувате ознаката на законот и да ја заменувате најмалку на секои осум години. Како можам да добијам некои примероци? Откако ќе ја потврдите нашата понуда и ќе ни ги испратите трошоците за примерокот, ние ќе го завршиме примерокот во рок од 15 ~ 20 дена. Можете да побарате од експресната компанија да го земе примерокот од нашата компанија или можете да ни испратите DHL, FedEx или UPS да соберат број на сметка, можеме да ви го испратиме примерокот по ваша сметка. Може ли да ми помогнете да направам сопствен дизајн или да го користам мојот лого на производот? Ние можеме да го направиме душекот според вашиот дизајн или да обезбедиме OEM услуга, само треба да ни ги дадете вашите уметнички дела или лого фотографии за производот.Додај коментар
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.