Перница за мемориска пена од латекс HighQuality Производител на промет на душички Рејсон

Перница за мемориска пена од латекс HighQuality Производител на промет на душички Рејсон

Рејсон во индустриската зона Рејсон, патот Хуаша, Шишан, високо-технолошката зона Фошан, Гуангдонг, Кина. Главни производи Перница за мемориска пена од латекс HighQuality Производител на промет на душеци Рејсон


Т

2020/12/09
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Е-пошта:
info@raysonchina.com
Телефонски:
+86-757-85886933
Телефон:
+86-15986186013

тој ладилник на производот е дизајниран за ефикасно да ја извлече топлината од светлината и потоа да ја пренесе во воздухот.


Рејсон Глобал копродукции, Ltd е кинеско-американско заедничко вложување, основано во 2007 година, кое се наоѓа во градот Шишан, високо-технолошката зона Фошан, и се наоѓа во близина на познатите претпријатија како Фолксваген, Хонда Ауто и Chimei Innolux.


Факто Ние ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите безбедни и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашите , јавете ни се директно. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Досега, Рејсон го помина меѓународниот сертификат за систем за управување со квалитет. Сите производи вклучувајќи го и нашиот нов производ   се испорачуваат со иновативен дизајн, гарантиран квалитет и конкурентни цени.


Кои начини на плаќање прифаќате? LC на повидок / од страна на ТТ, 30% депоси и 70% биланс е против копиите на документи за испраќање со 7 работни дена. Може ли да ми помогнете да направам сопствен дизајн или да го користам моето лого на производот? Можеме да го направиме душекот според вашиот дизајн или да обезбедиме услуга за OEM, само треба да ни ги дадете вашите уметнички дела или лого фотографии за производот. Како да го отпакувате завитканиот душек? 1. Ставете го картонот на рамна површина во вашата спална соба, внимателно извлечете го душекот и ставете го на вашиот кревет.   2. Внимателно исечете ја надворешната торба со ножици, внимавајте да не ја исечете пластиката лошо внатре или душекот, не тужете нож.   3. Раширете го вакуумскиот затворен душек на вашиот кревет   4. Внимателно исечете ја пластичната кеса заедно со часовникот, додека душекот веднаш започнува да се декомпресира, Отстранете ја најлонската кеса.   5.Оставете 24 часа вашиот нов душек целосно да се прошири.


Додај коментар
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.