Професионален топол продажен ефтин пролетен душек Бонел за производители во Африка

Професионален топол продажен ефтин пролетен душек Бонел за производители во Африка

Добијте информации! пронајдете детали за евтин продажен ефтин душек „Банел“ за Африка, системски душек „Bonnell“, душек „Bonell“ од Дамаск, „Bonnell Spring Spring“


2020/12/07
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Е-пошта:
info@raysonchina.com
Телефонски:
+86-757-85886933
Телефон:
+86-15986186013

Рејсон во индустриската зона Рејсон, патот Хуаша, Шишан, високо-технолошката зона Фошан, Гуангдонг, Кина. Главни производи Професионална топла продажба на ефтин пролетен душек Бонел за производители во Африка

Производот се карактеризира со подобрена флексибилност. Тој е во состојба да поддржува повеќе насоки за да заврши разни видови повеќе задачи.


Рејсон Глобал копродукции, Ltd е сино-американско заедничко вложување, основано во 2007 година, кое се наоѓа во градот Шишан, Хај-тек на Фошан

Клиенти кои сакаат да дознаат повеќе за нашиот нов производ   или нашата компанија, само контактирајте не. Ние ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите безбедни и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашите , јавете ни се директно. По долгогодишен развој, воспоставивме долгорочна соработка со наши клиенти низ целиот свет. Ве молиме, бидете сигурни дека имаме право да ги извезуваме нашите производи и нема да има никаква штета на испорачаната стока. Искрено го поздравуваме вашето барање и повик.


Кои начини на плаќање прифаќате? LC на повидок / со ТТ, 30% депоси и 70% биланс е против копиите на документи за испраќање со 7 работни дена. 1. Ставете го картонот на рамна површина во вашата спална соба, внимателно извлечете го душекот и ставете го на вашиот кревет.   2. Внимателно исечете ја надворешната торба со ножици, внимавајте да не ја исечете пластиката лошо внатре или душекот, не тужете нож.   3. Раширете го вакуумскиот затворен душек на вашиот кревет   4. Внимателно исечете ја пластичната кеса заедно со часовникот, додека душекот веднаш започнува да се декомпресира, Отстранете ја најлонската кеса.   5.Дозволете 24 часа вашиот нов душек целосно да се прошири. Може ли да ја посетам вашата фабрика? Да, добредојде да ја посетите нашата фабрика во секое време, ние сме во близина на меѓународниот аеродром во Гуангжу Бајјун, потребно е само еден час со автомобил и можеме да организираме автомобил за да ве собереме.


Додај коментар
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.