Најдобра фабрика за континуиран пролетен душек со двојни страниPrice-Rayson

Најдобра фабрика за континуиран пролетен душек со двојни страниPrice-Rayson

Рејсон во индустриската зона Рејсон, патот Хуаша, Шишан, високо-технолошката зона Фошан, Гуангдонг, Кина. Главни производи Најдобра употреба на двојни страни континуиран пролетен душек Фабрика Цена-Рејсон


Овој производ не е само материја што треба да се постави на некој простор, туку всушност го комплетира просторот. - рече еден наш клиент.


2020/10/26
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Е-пошта:
info@raysonchina.com
Телефонски:
+86-757-85886933
Телефон:
+86-15986186013


Место на потекло:   Гуангдонг, Кина (копно)
Бренд:   Рејсон, ОЕМ
Цврстина:   Мека / средна / тврда
Трговски поим:   EXW, FOB, CIF, врата до врата
Тип на компанија:   Фабрика, производство
Ткаенина:   плетена ткаенина
Апликација:   Дом, хотел, стан
Рок на плаќање:   ТТ / ЛК, 30% ДЕПОЗИТ ПРЕД ПЛААЕ ПРЕД ПРОИЗВОДСТВО, 70% БАЛАНС ПРОТИВ ПРОИЗВОДИТЕ НА ИСПОРАКНИ ДОКУМЕНТИ ВО 7 ДЕНАРејсон Глобал копродукции, Ltd е кинеско-американско заедничко вложување, основано во 2007 година, кое се наоѓа во градот Шишан, Хај-тек на Фошан

Ние строго ги следиме стандардните процеси за контрола на квалитетот за да обезбедиме нашите производи да ги исполнат или да ги надминат очекувањата на нашите клиенти. Покрај тоа, ние обезбедуваме пост-продажни услуги за клиенти низ целиот свет. По долгогодишен развој, воспоставивме долгорочна соработка со наши клиенти низ целиот свет. Ве молиме, бидете сигурни дека имаме право да ги извезуваме нашите производи и нема да има никаква штета на испорачаната стока. Искрено го поздравуваме вашето барање и повик. Со целосни производствени линии и искусни вработени, Рејсон може самостојно да дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин.


Колку треба да трае вашиот душек? Секој душек е различен. Ако фрлате ноќе или се будите со болка, време е да набавите нов душек без оглед на неговата возраст. Препорачуваме да ја проверувате ознаката на законот и да ја заменувате најмалку на секои осум години. Кои начини на плаќање прифаќате? LC на повидок / со ТТ, 30% депоси и 70% биланс е против копиите на документи за испорака со 7 работни дена. Како да го распакувате завитканиот душек? 1. Ставете го картонот на рамна површина во вашата спална соба, внимателно извлечете го душекот и ставете го на вашиот кревет.   2. Внимателно исечете ја надворешната торба со ножици, внимавајте да не ја исечете пластиката лошо внатре или душекот, не тужете нож.   3. Раширете го вакуум-запечатениот душек на вашиот кревет   4. Внимателно исечете ја пластичната кеса заедно со часовникот, додека душекот веднаш започнува да се декомпресира, Извадете ја пластичната кеса.   5.Оставете 24 часа вашиот нов душек целосно да се прошири.


Пакување

1. Рамен компресиран со дрвена палета

  

2. Завртете се со картон или крафт-хартија

  
Додај коментар
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.