Случаи

Кина Bonnell пролет душек производители-Rayson
Кина Bonnell пролет душек производители-Rayson
Име на брендот: Rayson или OEMЦврстина: мека / средна / тешкоГолемина: Единствена, близнак, целосна, кралица, крал и прилагоденПролет: џеб пролетТкаенина: плетена ткаенина / jacquad ткаенина / трико ткаенина | ДругиВисина: 15см или прилагоденаСтил: Тесен врвАпликација: Хотел / Стан / Апартман / УчилиштеMOQ: 1.Модел: RSB-C-15Време на испорака: Пример 10 дена, масовен редослед 25-30 денаПлаќање: T / T, L / C, Western Union, Paypal
Кинг единечна нега на 'рбетот за душек тинејџер
Кинг единечна нега на 'рбетот за душек тинејџер
RSP-TP265 е моделот дизајн за тинејџер зависи од барањата на нивното тело. Rayson Independent џебниот калем може да го поддржува 'рбетот индивидуално и да ја следи промената на детското тело за време на нивното растење.

Испратете го вашето барање