Vazzo душек | Rayson.

Vazzo душек | Rayson.

 • Модел:

 • RSP-ML4.

 • Стил:

 • Врв на перница

 • MOQ:

 • 50pcs

 • Големина:

 • Единствен, крал еден, полн, кралица, крал

 • Пролет:

 • Џеб пролет

 • Пролет гаранција:

 • 15 години нормална употреба

 • Способност за снабдување:

 • 15.000 парчиња месечно

 • Сертификација:

 • ISPA, SGS, CRF1633, BS7177

 • Пакување:

 • Рамен компресиран + палета / валани картон / торба

 • Испорака за испорака:

 • 15 работни дена за правење примерок, 30 работни дена за масовно производство


Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Детали за производот

По неколку години солиден и брз развој, Ројсон прерасна во една од најпрофесионалните и влијателни претпријатија во Кина. Vazzo душекот денес, Rayson го рангира на врвот како професионален и искусен снабдувач во индустријата. Ние можеме да дизајнираме, развиваме, произведуваме и продаваме различни серии на производи со сопствени комбинирање на напорите и мудроста на сите наши вработени. Исто така, ние сме одговорни за нудење на широк спектар на услуги за клиенти, вклучувајќи техничка поддршка и брза Q & A услуги. Може да откриете повеќе за нашиот нов производ Vazzo душек и нашата компанија со директно контактирање со нас.Ова производ е безбеден. Таа е изградена во согласност со стандардите за безбедност на потрошувачите и е проверено во смисла на штетни супстанции како формалдехид и азо бои.

Испратете го вашето барање
Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
हिन्दी
italiano
日本語
한국어
Português
русский
繁體中文
简体中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање